دانلود فیلم You Should Have Left 2020

دانلود فیلم You Should Have Left 2020

5.3/10 9,766
46نمره منتقدین
- - - | | -
همراه با نسخه دوبله فارسی

داستان این فیلم در مورد بانکدار ثروتمندی است که برای فاصله گرفتن از مشکلاتش تصمیم می‌گیرد به همراه خانواده‌اش به تعطیلات برود، ولی هیچ‌چیز آن‌طور که انتظار دارند پیش نمی‌رود.

کارگردان

درباره فیلم 

فیلم باید می رفتی You Should Have Leftبا اقتباس آزادی از رمان دنیل کلمن به همین نام که در مورد فیلم‌نامه‌نویسی است که برای نوشتن فیلم‌نامه خود دچار مشکل می‌شود، ساخته است. داستان آن در مورد تئو مرد بانکدار ثروتمند است که به همراه سوزانا، همسر بازیگر او (با بازی آماندا سایفرد) و دختر کوچکشان الا (ایوری اسکز)‌ به مسافرت می‌رود. ماجرایی در گذشته تئو اتفاق افتاده است که به گفته او همه از آن خبر دارند: همسر سابق او خودکشی می‌کند و عده زیادی عقیده دارند تئو او را به این‌کار تشویق کرده است تا از شر او خلاص شود.
تئو سعی می‌کند با کمک مدیتیشن بر آسیب‌های روحی که این ماجرا به او وارد کرده است غلبه کند. او به همسرش پیشنهاد می‌کند که قبل از شروع شدن فیلم جدیدش برای تعطیلات به ویلز بروند. آن‌ها برای گذراندن تعطیلات خود خانه‌ای را انتخاب می‌کنند که هر بیننده عاقلی می‌تواند حدس بزند اتفاقات خوبی در آن نخواهد افتاد: خانه‌ای مدرن، سرد، تاریک و بسیار بزرگ.

برای مشاهده نقد و بررسی فیلم You Should Have Left به این صفحه بروید

 

پیشنها میشود فیلم های زیر را نیز مشاهده فرمائید:

  • 25 سپتامبر 2020
  • 1,511 views
فیلم های مشابه

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!